Тестостерон: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: is:Testósterón
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с r2.4.6) (Бот Додава: nn:Testosteron
с r2.7.1) (Бот Додава: is:Testósterón
Ред 84:
[[hr:Testosteron]]
[[id:Testosteron]]
[[is:Testósterón]]
[[it:Testosterone]]
[[he:טסטוסטרון]]
4.506

уредувања