Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

Одземени 46 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
сезона = [[2010/2011]] |
позиција = 2-ри
шема_лр1=|шема_т1=|шема_др1=|
леварака1=008000|тело1=008000|деснарака1=008000|шорцеви1=008000|чорапи1=008000|
шема_лр2=_shouldersonwhite|шема_т2=_shouldersonwhite|шема_др2=_shouldersonwhite|
Анонимен корисник