Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

нема опис на уредувањето
лига = [[Прва Македонска Лига (фудбал)|Прва македонска лига]] |
сезона = [[2010/2011]] |
позиција = 2-ри
шема_лр1=|шема_т1=|шема_др1=|
леварака1=008000|тело1=008000|деснарака1=008000|шорцеви1=008000|чорапи1=008000|
Анонимен корисник