Разлика помеѓу преработките на „Список на водачи на СССР“

с
r2.6.3) (Бот Додава: lt:Sąrašas:Faktiniai TSRS vadovai
с (r2.6.4) (Бот Додава: lv:PSRS vadītāji)
с (r2.6.3) (Бот Додава: lt:Sąrašas:Faktiniai TSRS vadovai)
[[it:Capi di governo e di Stato dell'Unione Sovietica]]
[[lv:PSRS vadītāji]]
[[lt:Sąrašas:Faktiniai TSRS vadovai]]
[[ja:ソビエト連邦の指導者の一覧]]
[[pl:Przywódcy ZSRR]]
5.830

уредувања