Разлика помеѓу преработките на „Стокхолм“

Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: nds-nl:Stockholm
с (r2.6.4) (Бот Додава: udm:Стокгольм)
с (r2.7.1) (Бот Додава: nds-nl:Stockholm)
[[kw:Stockholm]]
[[sw:Stockholm]]
[[koi:Стёколна]]
[[kv:Стокгольм]]
[[ht:Stokolm]]
[[ku:Stokholm]]
[[mrj:Стокгольм]]
[[la:Holmia]]
[[lv:Stokholma]]
[[na:Stockholm]]
[[nl:Stockholm]]
[[nds-nl:Stockholm]]
[[ja:ストックホルム]]
[[frr:Stockholm]]
[[nov:Stockholm]]
[[oc:Estocòlme]]
[[mrj:Стокгольм]]
[[mhr:Стокгольм]]
[[pnb:سٹاکہوم]]
[[pap:Stockholm]]
[[koi:Стёколна]]
[[pms:Stocòlma]]
[[tpi:Stockholm]]
4.506

уредувања