Централна дивизија (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lv:Centrālā divīzija (NBA))
с (r2.6.5) (Бот Додава: ru:Центральный дивизион (НБА))
[[no:Central Division]]
[[pt:Divisão Central (NBA)]]
[[ru:Центральный дивизион (НБА)]]
[[sr:Централна дивизија (НБА)]]
[[sv:Central Division (National Basketball Association)]]
34.422

уредувања