Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:MacedonianBoy“

нема опис на уредувањето
Здраво Никола, ајде види ја статијата [[Историја на папството]]. TOC limit|limit=2 да беше или... Го разбрав ли прашањето? --[[User:Тиверополник|Тиверополник]] <small>([[User talk:Тиверополник|разговор]])</small> 14:55, 31 март 2011 (CEST)
::Конечно и ти мене нешто да ме прашаш :) Поздрав--[[User:Тиверополник|Тиверополник]] <small>([[User talk:Тиверополник|разговор]])</small> 18:37, 31 март 2011 (CEST)
 
Зошто укина промената ми за Бугарите? "за кое мора да потпишат документ дека имаат бугарско потекло" - тоа е лага. Дадов ти официјален документ во кој пишува дека треба или да докажуват бугарско потекло, или да се откажуват од македонското си државјанство. [[Special:Contributions/95.111.36.206|95.111.36.206]] <small>([[User talk:95.111.36.206|разговор]])</small> 15:35, 2 април 2011 (CEST)
Анонимен корисник