Џоди Фостер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: lv:Džūdija Fostere
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: af:Jodie Foster)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Džūdija Fostere)
[[sw:Jodie Foster]]
[[la:Jodie Foster]]
[[lv:Džūdija Fostere]]
[[hu:Jodie Foster]]
[[mr:जोडी फॉस्टर]]
86.434

уредувања