Јозеф Хајдн: Разлика помеѓу преработките

Додадени 40 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Франц Іозеф Гайдн
с (Отстрането уредувањето на 95.180.213.28 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Франц Іозеф Гайдн)
[[az:Yozef Haydn]]
[[zh-min-nan:Joseph Haydn]]
[[be:Франц Іозеф Гайдн]]
[[be-x-old:Ёзэф Гайдн]]
[[bar:Joseph Haydn]]
86.434

уредувања