Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

Одземени 3 бајти ,  пред 12 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: th:มิดเวย์อะทอลล์
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: als:Midwayinseln)
с (r2.6.4) (Бот Менува: th:มิดเวย์อะทอลล์)
[[sv:Midwayöarna]]
[[ta:மிட்வே தீவுகள்]]
[[th:หมู่เกาะมิดเวย์เวย์อะทอลล์]]
[[tr:Midway Adası]]
[[uk:Мідвей (атол)]]
6.131

уредување