Ткиво: Разлика помеѓу преработките

Додадени 6 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Менува: ta:இழையம்
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: simple:Tissue (biology))
с (r2.6.5) (Бот Менува: ta:இழையம்)
[[sv:Vävnad]]
[[tl:Lamuymoy]]
[[ta:திசுஇழையம்]]
[[th:เนื้อเยื่อ]]
[[tr:Doku (biyoloji)]]
4.506

уредувања