Алтај (град): Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Менува: en:Altai City
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Altai (ciutat))
с (r2.6.4) (Бот Менува: en:Altai City)
[[cs:Altaj (město)]]
[[de:Altai (Stadt)]]
[[en:Altai (city)City]]
[[fr:Altay (Mongolie)]]
[[lt:Altajus (Mongolija)]]
127.214

уредувања