Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Монголија“

Додадени 33 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Сцяг Манголіі
с (r2.7.1) (Бот Додава: eo:Flago de Mongolio)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Сцяг Манголіі)
[[az:Monqolustan bayrağı]]
[[bn:মঙ্গোলিয়ার জাতীয় পতাকা]]
[[be:Сцяг Манголіі]]
[[bs:Zastava Mongolije]]
[[bg:Национално знаме на Монголия]]
86.434

уредувања