Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Јапонија“

Додадени 29 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Сцяг Японіі
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:پرچم ژاپن)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Сцяг Японіі)
[[bn:জাপানের জাতীয় পতাকা]]
[[zh-min-nan:Ji̍t-pún kok-kî]]
[[be:Сцяг Японіі]]
[[be-x-old:Сьцяг Японіі]]
[[bs:Zastava Japana]]
86.434

уредувања