Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ku:Julian Assange
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: vec:Julian Assange)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:Julian Assange)
[[pam:Julian Assange]]
[[ka:ჯულიან ასანჟი]]
[[ku:Julian Assange]]
[[la:Iulianus Assange]]
[[lv:Džulians Asānžs]]
86.434

уредувања