Разлика помеѓу преработките на „Хуан Карлос I“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: nah:Juan Carlos I
с (Бот Менува: en:Juan Carlos I of Spain)
с (r2.6.4) (Бот Додава: nah:Juan Carlos I)
[[arz:خوان كارلوس الاولانى ملك اسپانيا]]
[[ms:Juan Carlos I dari Sepanyol]]
[[nah:Juan Carlos I]]
[[nl:Juan Carlos I van Spanje]]
[[ja:フアン・カルロス1世 (スペイン王)]]
6.131

уредување