Разлика помеѓу преработките на „1910“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: fiu-vro:1910
с (r2.7.1) (Бот Брише: ksh:Joohr 1910)
с (r2.6.4) (Бот Додава: fiu-vro:1910)
[[ro:1910]]
[[qu:1910]]
[[ru:1910 год]]
[[rue:1910]]
[[ru:1910 год]]
[[sah:1910]]
[[se:1910]]
[[vi:1910]]
[[vo:1910]]
[[fiu-vro:1910]]
[[wa:1910]]
[[vls:1910]]
125.988

уредувања