Разлика помеѓу преработките на „Бистрица-Насауд (округ)“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: en:Bistrița-Năsăud County
с (file renamed on Commons)
с (r2.7.1) (Бот Менува: en:Bistrița-Năsăud County)
[[de:Kreis Bistrița-Năsăud]]
[[et:Bistriţa-Năsăudi maakond]]
[[en:BistriţaBistrița-Năsăud County]]
[[es:Bistriţa-Năsăud]]
[[eo:Distrikto Bistrița-Năsăud]]
2.892

уредувања