Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

|-
 
| [[Фахрие Евџен]] || '''Неџла Текин''' || Најмалата ќеркаерка на Али Риза и Хаирие, сопруга на Џем (1, 3 сезона), љубовница на Огуз (1 сезона), станува депресивна, лута и конфликтна. (4 сезона).
 
|-
Анонимен корисник