Висла: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: fa:ویستولا
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 77.29.115.1 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot)
с (r2.6.4) (Бот Додава: fa:ویستولا)
[[eo:Vistulo]]
[[eu:Vistula]]
[[fa:ویستولا]]
[[fr:Vistule]]
[[fy:Wisla]]
127.214

уредувања