Западна конференција (НБА): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Менува: ko:웨스턴 콘퍼런스 (NBA)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ja:ウェスタン・カンファレンス (NBA))
с (r2.6.5) (Бот Менува: ko:웨스턴 콘퍼런스 (NBA))
[[fr:Conférence Ouest de NBA]]
[[gl:Conferencia Oeste da NBA]]
[[ko:웨스턴 컨퍼런스콘퍼런스 (NBA)]]
[[hi:पश्चिमी कांफ्रेंस (एन बी ए)]]
[[id:Western Conference (NBA)]]
1.372

уредувања