Разлика помеѓу преработките на „31 јули“

Додадени 27 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: kn:ಜುಲೈ ೩೧
с (r2.6.5) (Бот Брише: ksh:31. Juuli)
с (Бот Додава: kn:ಜುಲೈ ೩೧)
[[jv:31 Juli]]
[[kl:Juuli 31]]
[[kn:ಜುಲೈ ೩೧]]
[[pam:Juliu 31]]
[[krc:31 июль]]
[[ro:31 iulie]]
[[qu:31 ñiqin anta situwa killapi]]
[[ru:31 июля]]
[[rue:31. юл]]
[[ru:31 июля]]
[[sah:От ыйын 31]]
[[se:Suoidnemánu 31.]]
8.502

уредувања