Ферара: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: bar:Ferrara
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с ([r2.5.2] Бот Додава: ms:Ferrara)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bar:Ferrara)
 
[[ar:فيرارا]]
[[bar:Ferrara]]
[[br:Ferrara]]
[[bg:Ферара]]
24.517

уредувања