Џонатан Свифт: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: nn:Jonathan Swift
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Jonathan Swift)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Свифт, Џонатан}}
 
[[ar:جوناثان سويفت]]
[[be:Джонатан Свіфт]]
[[ja:ジョナサン・スウィフト]]
[[no:Jonathan Swift]]
[[nn:Jonathan Swift]]
[[oc:Jonathan Swift]]
[[pms:Jonathan Swift]]
86.434

уредувања