Разлика помеѓу преработките на „Надморска височина“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: fa:ارتفاع از سطح دریا
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:فرازا از رویه دریا)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fa:ارتفاع از سطح دریا)
[[en:Above mean sea level]]
[[eo:Supermara alteco]]
[[fa:فرازاارتفاع از رویهسطح دریا]]
[[hi:समुद्र सतह से ऊंचाई]]
[[hr:Nadmorska visina]]
5.104

уредувања