Разлика помеѓу преработките на „Лазар Личеноски“

Додадени 37 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена (од 77.29.220.94) и вратена ревизијата 1833013 од VolkovBot)
[[Категорија:Македонски сликари]]
 
[[bg:Лазар Личености]]
[[en:Lazar Ličenoski]]