Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Онтологија“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ar:تصنيف:علم الوجود
с (r2.5.2) (Бот Додава: az:Kateqoriya:Ontologiya)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:تصنيف:علم الوجود)
[[Категорија:Стварност]]
 
[[ar:تصنيف:علم الوجود]]
[[az:Kateqoriya:Ontologiya]]
[[bar:Kategorie:Ontologie]]
[[sr:Категорија:Онтологија]]
[[fi:Luokka:Ontologia]]
[[tl:KaurianKategorya:Ontolohiya]]
[[tr:Kategori:Ontoloji]]
[[uk:Категорія:Онтологія]]
2.892

уредувања