Разлика помеѓу преработките на „Денес над Македонија“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: az:Makedoniya himni
с (r2.5.2) (Бот Менува: uk:Гімн Республіки Македонії)
с (r2.6.5) (Бот Менува: az:Makedoniya himni)
[[Категорија:Национални химни]]
 
[[az:Makedoniya Himnihimni]]
[[be:Гімн Рэспублікі Македоніі]]
[[be-x-old:Гімн Рэспублікі Македоніі]]
3.985

уредувања