Разлика помеѓу преработките на „Вавилон“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: kk:Вавилон
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:ВАВИЛОН)
с (Бот Менува: kk:Вавилон)
[[kn:ಬ್ಯಾಬಿಲೋನ್]]
[[ka:ბაბილონი]]
[[kk:ВАВИЛОНВавилон]]
[[sw:Babeli]]
[[ku:Babîl]]
8.502

уредувања