Разлика помеѓу преработките на „Уено (парк)“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: pl:Park Ueno
с (r2.7.1) (Бот Додава: pl:Park Ueno)
[[fa:پارک اوئنو]]
[[fr:Parc d'Ueno]]
[[hu:Ueno Park]]
[[id:Taman Ueno]]
[[ja:上野恩賜公園]]
[[ko:우에노 공원]]
[[id:Taman Ueno]]
[[hu:Ueno Park]]
[[nl:Uenopark]]
[[ja:上野恩賜公園]]
[[pl:Park Ueno]]
[[pt:Parque Ueno]]
[[ro:Parcul Ueno]]
86.434

уредувања