Разлика помеѓу преработките на „Mozilla Firefox“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: fa:فایرفاکس موزیلا
с (r2.7.1) (Бот Менува: en:Firefox)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fa:فایرفاکس موزیلا)
[[eo:Mozilla Firefox]]
[[eu:Mozilla Firefox]]
[[fa:موزیلا فایرفاکس موزیلا]]
[[fo:Mozilla Firefox]]
[[fr:Mozilla Firefox]]
2.892

уредувања