Разлика помеѓу преработките на „Луј XVI“

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: lv:Luijs XVI
с (r2.7.1) (Бот Додава: tl:Louis XVI ng Pransya)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Luijs XVI)
[[ka:ლუი XVI (საფრანგეთი)]]
[[la:Ludovicus XVI]]
[[lv:Luijs XVI]]
[[lb:Louis XVI. vu Frankräich]]
[[lt:Liudvikas XVI]]
86.434

уредувања