Викиншка ера: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Bikingoen Aroa
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.3) (Бот Додава: uk:Епоха вікінгів)
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Bikingoen Aroa)
[[es:Época vikinga]]
[[eo:Vikinga erao]]
[[eu:Bikingoen Aroa]]
[[fa:عصر وایکینگ‌ها]]
[[fr:Âge des Vikings]]
86.434

уредувања