Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Географски портали“

с
r2.7.1) (Бот Менува: tr:Kategori:Coğrafya portalleri
с (r2.6.3) (Бот Менува: pt:Categoria:!Portais sobre geografia)
с (r2.7.1) (Бот Менува: tr:Kategori:Coğrafya portalleri)
[[sk:Kategória:Portál:Geografia]]
[[sv:Kategori:Portaler med anknytning till geografi]]
[[tr:Kategori:Coğrafya portallarıportalleri]]
[[uk:Категорія:Географічний портал]]
[[zh-yue:Category:地埋指南]]
24.517

уредувања