Разлика помеѓу преработките на „1955“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fiu-vro:1955
с (Бот Додава: rue:1955)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fiu-vro:1955)
[[ro:1955]]
[[qu:1955]]
[[ru:1955 год]]
[[rue:1955]]
[[ru:1955 год]]
[[sah:1955]]
[[se:1955]]
[[vi:1955]]
[[vo:1955]]
[[fiu-vro:1955]]
[[wa:1955]]
[[vls:1955]]
24.517

уредувања