Географски координатен систем: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: map-bms:Sistem koordinat geografi
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: map-bms:Sistem koordinat geografi)
[[az:Coğrafi koordinat sistemi]]
[[bn:ভৌগোলিক স্থানাঙ্ক ব্যবস্থা]]
[[map-bms:Sistem koordinat geografi]]
[[be:Геаграфічныя каардынаты]]
[[be-x-old:Геаграфічныя каардынаты]]
24.517

уредувања