Разлика помеѓу преработките на „1961“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fiu-vro:1961
с (r2.6.5) (Бот Додава: ksh:Joohr 1961)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fiu-vro:1961)
[[ro:1961]]
[[qu:1961]]
[[ru:1961 год]]
[[rue:1961]]
[[ru:1961 год]]
[[sah:1961]]
[[se:1961]]
[[vi:1961]]
[[vo:1961]]
[[fiu-vro:1961]]
[[wa:1961]]
[[vls:1961]]
24.517

уредувања