Разлика помеѓу преработките на „Инсекти“

Додадени 33 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: kbd:ХьэпӀацӀэхэр
с (Отстрането уредувањето на 95.128.184.148 (разговор), вратено на последната верзија на EmausBot)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kbd:ХьэпӀацӀэхэр)
[[he:חרקים]]
[[jv:Srangga]]
[[kbd:ХьэпӀацӀэхэр]]
[[ka:მწერები]]
[[ky:Курт-кумурскалар]]
125.761

уредување