Ингушетија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 40 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: kbd:Республикэ Ингуш
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: udm:Ингушетия)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kbd:Республикэ Ингуш)
[[it:Inguscezia]]
[[he:אינגושטיה]]
[[kbd:Республикэ Ингуш]]
[[ka:ინგუშეთი]]
[[kv:Ингушетия]]
127.180

уредувања