Разлика помеѓу преработките на „Република“

Додадени 29 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: kbd:Республикэ
с (r2.4.6) (Бот Додава: ln:Republíki)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kbd:Республикэ)
[[jv:Républik]]
[[kn:ಗಣರಾಜ್ಯ]]
[[kbd:Республикэ]]
[[krc:Республика]]
[[ka:რესპუბლიკა]]
125.776

уредувања