Разлика помеѓу преработките на „1098“

Додаден 1 бајт ,  пред 13 години
с
с (Бот Додаје: sw:1098)
с (Бот Мења: hr:1098., mr:इ.स. १०९८)
[[he:1098]]
[[hi:1098]]
[[hr:1098.]]
[[ht:1098 (almanak jilyen)]]
[[hu:1098]]
[[lt:XI amžiaus 10-as dešimtmetis#1098]]
[[map-bms:1098]]
[[mr:.स. १०९८]]
[[ms:1098]]
[[nap:1098]]
46.384

уредувања