Разлика помеѓу преработките на „Александар I Епирски“

с
r2.5.2) (Бот Додава: pt:Alexandre I de Épiro
с (r2.7.1) (Бот Додава: pl:Aleksander I z Epiru)
с (r2.5.2) (Бот Додава: pt:Alexandre I de Épiro)
[[no:Aleksander I av Epirus]]
[[pl:Aleksander I z Epiru]]
[[pt:Alexandre I de Épiro]]
[[ru:Александр I (царь Эпира)]]
[[sh:Aleksandar I od Epira]]
6.057

уредувања