50-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот Додава: sw:Miaka ya 50 KK)
с (r2.7.1) (Бот Брише: tt:MA 50. yıllar Менува: he:שנות ה-50 של המאה ה-1 לפנה"ס)
[[hr:50-ih pr. Kr.]]
[[it:Anni 50 a.C.]]
[[he:שנות ה-50 של המאה ה-1 לפנה"ס]]
[[sw:Miaka ya 50 KK]]
[[la:Decennium 6 a.C.n.]]
[[fi:50-luku eaa.]]
[[sv:50-talet f.Kr.]]
[[tt:MA 50. yıllar]]
[[uk:50-ті до н. е.]]
[[zh:前50年代]]
24.517

уредувања