Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: nds-nl:Oklahoma
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: nds-nl:Oklahoma)
[[nah:Oklahoma]]
[[nl:Oklahoma]]
[[nds-nl:Oklahoma]]
[[ja:オクラホマ州]]
[[frr:Oklahoma]]
6.131

уредување