Разлика помеѓу преработките на „30“

Одземени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.5.5) (Бот Брише: ksh:Joohr 30
с (Бот Додава: bjn:30)
с (r2.5.5) (Бот Брише: ksh:Joohr 30)
[[ast:30]]
[[az:30]]
[[bjn:30]]
[[bn:৩০]]
[[be:30]]
[[pt:30]]
[[ty:30]]
[[ksh:Joohr 30]]
[[ro:30]]
[[qu:30]]
[[yo:30]]
[[zh:30年]]
[[bjn:30]]
43.100

уредувања