Разлика помеѓу преработките на „2003“

Одземени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Брише: ksh:Joohr 2003 Менува: tt:2003 ел
с (Бот Додава: rue:2003)
с (r2.7.1) (Бот Брише: ksh:Joohr 2003 Менува: tt:2003 ел)
[[crh:2003]]
[[ty:2003]]
[[ksh:Joohr 2003]]
[[ro:2003]]
[[qu:2003]]
[[ta:2003]]
[[kab:2003]]
[[tt:2003 ел]]
[[te:2003]]
[[tet:2003]]
24.517

уредувања