Разлика помеѓу преработките на „Телевизија“

Додадени 30 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: tt:Телевидение
с (r2.6.2) (Бот Додава: zh-classical:電視)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tt:Телевидение)
[[ta:தொலைக்காட்சி]]
[[kab:Tiliẓri]]
[[tt:Телевидение]]
[[te:దూరదర్శిని]]
[[th:โทรทัศน์]]
24.517

уредувања