Алтај (град): Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ca:Altai (ciutat)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fr:Altay (Mongolie) Менува: pl:Ałtaj (Mongolia))
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Altai (ciutat))
[[Категорија:Монголија]]
 
[[ca:Altai (ciutat)]]
[[cs:Altaj (město)]]
[[de:Altai (Stadt)]]
86.434

уредувања