Разлика помеѓу преработките на „Апартхејд“

Додадени 27 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ckb:ئاپارتاید
с (Отстрането уредувањето на 62.162.218.170 (разговор), вратено на последната верзија на Amirobot)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ckb:ئاپارتاید)
[[sk:Apartheid]]
[[sl:Apartheid]]
[[ckb:ئاپارتاید]]
[[sr:Апартхејд]]
[[sh:Apartheid]]
5.104

уредувања