Џ. Д. Селинџер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: am:ዴቪድ ሳልንጀር
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: tr:J. D. Salinger)
с (r2.6.4) (Бот Додава: am:ዴቪድ ሳልንጀር)
[[Категорија:Американски писатели]]
 
[[am:ዴቪድ ሳልንጀር]]
[[ar:جيروم ديفيد سالينغر]]
[[an:J. D. Salinger]]
127.180

уредувања